ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑΚΙΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Αποδυτηριάκια διαβάζει ο Χριστοδούλου και λέει ότι γράφει ο αποδυτηριάκιας. Οτι έγραψε ο αποδυτηριάκιας για την χθεσινή ήττα της Εθνικής είπε και ο Χριστοδούλου. Τι είπε ο αποδυτηριάκιας απο χθές το βράδυ; Οτι στο 5λεπτο 40-45 του πρώτου ημιχρόνου, όλοι στην Εθνική μπλόκαραν. Κόλλησαν στους πανηγυρισμούς. Αυτό είπε ο αποδυτηριάκιας και ο Χριστοδούλου αυτο ακριβώς είπε ότι, το δεύτερο γκολ των Βόσνιων ήταν το κλειδί για τη συνέχεια. Αυτό είπε και ο αποδυτηριάκιας και οχι μια φορά και δύο αλλά πολλές. Ενα δεύτερο γκόλ που ήρθε με προειδοποίηση αφού πριν λίγο είχε χαθεί κι΄αλλη ευκαιρία απο τους Βόσνιους. Τι σημαίνει αυτό; Οτι στον πάγκο έμειναν όλοι κολλημένοι στο 2-1 με πρώτο τον προπονητή που δεν φρόντισε να  καθοδηγήσει τους παίκτες και στο κέντρο και στην άμυνα. Ο Αντωνιάδης ακόμα τρέχει να προλάβει τον Μεντούνιαν. Καλησπέρα σας.